PRAWDZIWE DRZWI ZEWNĘTRZNE DO PRAWDZIWEGO DOMU!

Ciepłe, ciche, trwałe. Z natury Doskonałe.

DRZWI ZEWNĘTRZNE

Kolekcja Arbo
Kolekcja Rycerska
Kolekcja Alutherm
Kolekcja Filmowa
Kolekcja Vintage
Kolekcja Klasyczna

POZNAJ NASZE
KOLEKCJE DRZWI ZEWNĘTRZNYCH


Sosna


Dąb OLEJowany

Dąb

Pastele z rysunkiem drewna

Dąb nowość

DRZWI
W TWOIM STYLU!

Chcesz, żeby był piękny, cichy, bezpieczny. Żeby jak najwięcej mówił o Tobie – Twoich gustach, pragnieniach, wyznawanych przez Ciebie wartościach. Żeby rodziły się w nim dobre emocje i szczere gesty. I żeby nigdy nie brakowało w nim ciepła. Po prostu chcesz, żeby był… prawdziwy.

Prawdziwy dom potrzebuje prawdziwych drzwi. Takich z prawdziwego drewna, pozyskiwanego w zgodzie z naturą – czyli w zgodzie z Tobą i Twoją troską o dobro Najbliższych.

drzwi poradnik

DRZWI NA MIARĘ

Od lat specjalizujemy się w nietypowych rozwiązaniach. Dlatego jesteśmy w stanie spełnić praktycznie wszystkie Twoje życzenia dotyczące szerokości i wysokości drzwi, kształtu, szklenia, naświetli itd.

Możesz więc mieć drzwi, jakie sobie tylko wymarzysz – prawdziwe, drewniane i tylko Twoje.

 

Od 5 lat jestem zadowoloną użytkowniczką drzwi wejściowych CAL, kupionych i zamontowanych za pośrednictwem firmy z Łodzi. W ramach wdzięczności za jakość, indywidualne podejście, a przede wszystkim ogromną życzliwość z jaką się spotkałam przy zakupie często je rekomenduję swoim klientom.

Aneta z Łodzi

Drzwi zewnętrzne CAL, które nabyłem są świetnej jakości, a dodatkowo prezentują się znakomicie. Produkt jest wart swojej ceny.

Uzytkownik

Nie zastanawiałam się długo nad wyborem producenta drzwi. Drzwi wewnętrzne CAL mają to „coś”, czego próżno szukać u konkurencji. Jestem bardzo zadowolona z zakupionych drzwi, są niesamowitą ozdobą każdego z pomieszczeń.

Joanna ze Szczecina

Drzwi CAL w promocji!
już od 3809 zł netto
wraz z okuciami.

Sprawdź nasz katalog drzwi Zewnętrznych!

POBIERZ

Czego potrzebujesz od CAL?

Jeśli jesteś przed lub w trakcie wyboru drzwi zewnętrznych albo wewnętrznych - daj nam znać. Skontaktujemy Cię z naszymi najlepszymi partnerami w dogodnej lokalizacji.

Imię
Adres e-mail*
Numer telefonu
Powiat*

ZASTANAWIASZ SIĘ

Gdzie kupić?

ZOBACZ
Gdzie kupić?